KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15495141
nr 1549 5141
Akvarell
Monogramsignerad CW -94,23x33 cm, yttermått inklusive ram: 38x47 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 juni 2023
kl 20:51:25
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)